DËGJONI KËNGËN E FUNDIT NGA MADONNA

Madonna rikthehet me single-in e radhës “Future” nga albumi i saj i fundit Madame X. Në këtë bashkëpunim të realizuar nga Diplo mbretëresha e popit vjen me Quavo një nga anëtarët e Migos. 


Së fundmi, performanca e saj në Eurovision shkaktoi polemika, ndërkohë që dy nga balerinët e saj shfaqën shkurtimisht flamurin palestinez dhe atë izraelit. Organizatorët e festivalit lajmëruan që Madonna ishte njoftuar se spektakli nuk duhet të marrë nuanca politike, por si gjithmonë ylli i popit shkakton zhurmë duke thyer rregullat.